BELLIS PERENNIS 9 CH
БЕЛИС ПЕРЕННИС 9 CH е хомеопатичен продукт, използван в рамките на хомеопатичния подход при различни травматични състояния. Подходящ е за кърмачета, деца, бременни жени и възрастни, според общите принципи на хомеопатията. Прилага се при ситуации, свързани със синини и усещане за обща мускулна болка, особено в областта на корема и малкия таз.
Хомеопатията се основава на принципа на подобието и цели да стимулира естествените защитни механизми на организма. Клиничният опит описва Bellis Perennis като средство с изразено противоекхимозно и антитравматично действие. В този контекст продуктът се използва при травми на гърдите, опашната кост и таза, както и при тазов травматизъм и вибрационен микротравматизъм при шофьори.
БЕЛИС ПЕРЕННИС 9 CH се включва при наличие на синини по крайниците и усещане за слабост или натъртване в областта на коремните и/или тазовите мускули и млечната жлеза. Подходящ е като част от хомеопатична схема при екхимози и травми, включително на млечните жлези и долните крайници. Приема се няколко пъти дневно, в комбинация с други хомеопатични медикаменти, като честотата и продължителността на приема зависят от конкретното състояние и интензивността на оплакванията.
- Подпомага при екхимози и синини по крайниците и млечните жлези.
- Използва се при травми на гърди, гръбначен стълб, опашна кост и тазова област.
- Подходящ за кърмачета, деца, бременни и възрастни според хомеопатичните принципи.
- Често се комбинира с други хомеопатични медикаменти при травматични състояния.
Начин на употреба:
При екхимоза на млечни жлези или долни крайници: 4 х 5 гранули през 15 минути, после 2 х 5 гранули дневно до изчезване на синината. При травматизъм на млечни жлези: 2 х 5 гранули дневно от двата медикамента за 1 седмица. Използвайте удобен органайзер за редовен прием.






