L-TYROSIN PLUS капсули Vegavero
Аминокиселина с йод и витамини В
Vegavero® Л-Тирозин + Йод, Селен и Витамин В Комплекс е хранителна добавка за възрастни над 18 години, която подпомага нормалното функциониране на щитовидната жлеза и нервната система. Формулата комбинира аминокиселината L-тирозин с йод, селен и витамини от група В за целенасочена подкрепа на мозъчната функция, енергийния метаболизъм и общия тонус.
L-тирозинът участва в синтеза на важни невротрансмитери като допамин, норадреналин и епинефрин. Така продуктът подкрепя умствената яснота, концентрацията и когнитивните функции при натоварване и стресови ситуации. Йодът, получен от екстракт от келп, допринася за нормален синтез на тироидни хормони и поддържа метаболизма, растежа и развитието. Селенът, извлечен от семена на черна горчица, действа като антиоксидант и подпомага защитата на клетките от оксидативен стрес, както и състоянието на имунната система.
Витамините от група В, включително ниацинамид, калциев d-пантотенат, фолиева киселина (5-MTHF), биотин и метилкобаламин, съдействат за нормален енергиен метаболизъм, поддържане на нервната система и психичните функции. Продуктът е подходящ за вегани, съдържа растителни капсули и осигурява удобен ежедневен прием в две капсули дневно. Подхожда, когато търсите комбинирана подкрепа за щитовидната жлеза, енергията и нервната система в една формула Vegavero Л-Тирозин.
- Подпомага нормалната функция на щитовидната жлеза и енергийния метаболизъм.
- Съдържа L-тирозин, йод, селен и витамини В за мозък, концентрация и нервна система.
- Осигурява комбинирана подкрепа за имунната система и защита от оксидативен стрес.
- Подходящ за вегани, в растителни капсули с ежедневен лесен прием.
- Съдържа екстракти от келп и семена на черна горчица като източник на минерали.
Състав:
| Л-Тирозин | 1200 mg |
| Витамин В3 (ниацинамид) | 8 mg |
| Витамин В5 (калциев d-пантотенат) | 3 mg |
| Фолиева киселина (5-MTHF) 5-метил тетра хидрофолиева киселина на глюкозаминова киселина | 100 µg |
| Йод екстракт от келп (Laminaria japonica) | 75 µg |
| Селен екстракт от семена на черна горчица (Brassica nigra) | 28 µg |
| Биотин (D-биотин) | 25 µg |
| Витамин В12 (метилкобаламин) | 2.5 µg |
Растителна капсула (хидроксипропилметил целулоза).
Съдържа: Горчица (семена).
Начин на употреба:
Възрастни над 18 години приемайте по 2 капсули дневно. Не превишавайте препоръчителната дневна доза и съчетавайте с разнообразно хранене. Приемайте с вода, за предпочитане по едно и също време всеки ден.






